Monthly Archives: Kwiecień 2018

Przetargi ograniczone i nieograniczone

Na temat zamówień publicznych każdy z nas już sporo słyszał. Obecnie zamówienia publiczne napędzają gospodarkę, bo bez tego byłoby naprawdę źle. Wystarczy tutaj wymienić przetargi, które są organizowane w każdym… Read more »

Zabawa po ślubie

Wesela są uroczystością dobrze znaną. Jest to także najważniejszy okres dla pary młodej, która planuje związać się na stałe przez sakrament małżeństwa. I tak jedną z najważniejszych rzeczy są same… Read more »

Ocieplanie – rozwiązanie ekonomiczne

Poszukując skutecznego sposobu na zmniejszenie wysokich kosztów ogrzewania obiektów użyteczności publicznej coraz większa liczba ich bezpośrednich zarządców decyduje się na wdrożenie nowoczesnego rozwiązania jakim jest zewnętrzne docieplenie ściany. Prace wykonywane… Read more »

Gdzie naprawić zepsute maglownice

Istnieje wiele firm które zajmują się regeneracją przekładni kierowniczych pomp oraz maglownic. Mamy tu na myśli naprawę wspomagania kierownicy oraz samochodów takich jak osobowe ciężarowe i dostawcze. Naprawa maglownic Poznań… Read more »

Dbamy o własne bezpieczeństwo

W trudnych czasach kiedy wysokie bezrobocie i zdziczenie obyczajów dają się we znaki niczym nadzwyczajnym nie jest wcale zwiększenie się przestępczości w naszym kraju. Właśnie dlatego też szalenie istotne staje… Read more »